Philips CA 6706/10

Philips CA 6706/10
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Vaše cena bez DPH: 984 Kč
Vaše cena s DPH: 1 191 Kč
Počet kusů   Koupit

VýrobceSaeco/Philips

Saeco/Philips
1 191 Kč

Čisticí sada PHILIPS CA6706/10 na údržbu kávovarů, umožňuje předcházet poruchám a současně uchovat čistotu a bezproblémový provoz kávovaru. Pomáhá vám dosáhnout vyššího výkon vašeho zařízení.

Tato sada je nejvýhodnější volbou pro dokonalé udržení špičkového výkonu kávovaru.

Balení obsahuje:

-          2 láhve přípravku na odstranění vodního kamene, který dokonale vyčistí veškeré vodní okruhy espresovače. Chrání přístroj před nahromaděním vodního kamene, který ovlivňuje jeho výkon a výslednou chuť kávy. Odvápňovač je vysoce efektivní, bezpečný a snadno se používá. Chcete-li dosáhnout skutečně účinného odvápnění, opakujte postup po přípravě 250 šálků v závislosti na tvrdosti vody.

 

-          2 speciální filtrační patrony Brita Intenza+, které chrání kávovar před vodním kamenem, snižují tvrdost vody a filtrují z ní nežádoucí částice. Pravidelná výměna filtru je důležitá pro zajištění optimální chuti kávy a trvalé ochrany kávovaru. Vyměňte filtr každé dva měsíce.

 

 

-          6 tablet na odstranění zbytků kávového oleje, které udržují efektivní výkon Vašeho přístroje (doporučujeme provádět alespoň jednou měsíčně)

 

-          1 mazivo Saeco pro spárovací jednotku, je prostředek na bázi farmaceutického oleje, který je určený k promazávání pohyblivých částí v kávovarech Saeco, Philips a Nivona. Doporučujeme provádět jednou az 5 až 6 měsíců, nebo v případě vyschnutí původního maziva

 

Přesný popis použití naleznete v návodech výrobků. 

Odeslat
Kontaktní informace
+420 774 348 702
info@levne-filtry.cz
Akční produkt

Brita Elemaris XL

Brita Elemaris XL 689 Kč

Filtrační patrony Logic 12 ks, náhrada Brita Maxtra

Filtrační patrony Logic 12 ks, náhrada Brita Maxtra 799 Kč
Doprava

Zdarma!

Při nákupu nad 1 500 Kč!